Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii. OK
Tip na darček
Zľavy
Bazár
Galéria
Fotogaléria3D fotogalériaVideogaléria
Blog
Rady a tipy
Veľkoobchod
Quatro - jednoduchý nákup na splátky

Sme hrdým držiteľom certifikátu kvality ISO9001

Predaj diviny, zveriny

Mäso z diviny ihneď k odberu v našej predajni IBO v OC Laugarício v Trenčíne (oproti predajni Baťa). Objedávky prijímame a info ohľadom cien a dostupnosti Vám radi poskytneme na tel. čísle: 0905 193 613. Pri odbere väčšieho množstva mäsa cena dohodou. Doprajte si aj Vy skvelý gurmánsky zážitok - kvalitná divina v kombinácii s vínom, ktoré špeciálne pre IBO vyrobil uznávaný slovenský vinár Pavelka. 

Divina je jedinečnou biopotravinou s vynikajúcimi vlastnosťami z voľnežijúcej zveri - žiadna chémia ani rôzne umelé dochucovadlá a sladidlá. Mäso z diviny je veľmi zdravé, má nízky obsah tuku a cholesterolu. Zároveň obsahuje veľa telu prospešných látok, ktoré v žiadnom inom mäsa nenájdete. Chuť kvalitného divinového mäska perfektne zvýrazníte pomocou výborného vína od vinára Milana Pavelku, ktorého vína patria k najvyššie hodnoteným vínam nielen na Slovensku. Inšpirovať pri príprave diviny sa môžte z kuchárskych kníh, ktoré pre Vás máme tiež.