Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii. OK
Tip na darček
Zľavy
Bazár
Galéria
Fotogaléria3D fotogalériaVideogaléria
Blog
Rady a tipy
Veľkoobchod
Quatro - jednoduchý nákup na splátky

Sme hrdým držiteľom certifikátu kvality ISO9001

Sabo

IBO s.r.o. je exkluzívnym dovozcom strojov značky SABO pre Slovenskú a Českú republiku

SABO je firma, ktorá vznikla v roku 1932 a od svojho vzniku až po súčasnosť sa venuje výrobe a vývoju kosačiek na trávu. Firma SABO bola založená H. SAnnerem a W. BOrnom. Hlavnou prioritou firmy SABO je prvotriedna kvalita vyrábaných strojov a ich predaj konečnému zákazníkovi prostredníctvom najlepších odborne kvalifikovaných predajcov. Firma SABO má svoju stálu predajnú stratégiu, ktorá je staršia už viac ako 40 rokov a je jednotná v celej Európe. Kosačky SABO pracujú vo vysokých otáčkach a v spolupráci s ostrými nožmi umožňujú hladký strih trávy, ktorý je rozhodujúcim faktorom pre silný, zelený a zdravý trávnik. MULČOVANIE pomocou kosačiek SABO takiež nie je problém. Po zdemontovaní noža a ventilátora nasadíme mulčovacie nože a záslepku.

SABO zberný kôš ma veľký vnútorný objem. Kôš je jednoduchým spôsobom upevnený a bez námahy sa dá vyprázdniť. Tkanina, z ktorej je kôš vyrobený zaručuje 100% využitie objemu koša a tiež vďaka jedinečnému systému Vás informuje o jeho naplnení. Pri skladovaní šetri miesto. SABO kosačky štartujú ľahko a okamžite. Pre vyšší komfort sú vybavené elektroštartom. Stačí pohodlne otočiť kľúčikom a kosiť. Pohon kosačiek SABO Vám uľahčí prácu na svahoch a veľkých plochách. Stačí si len zvoliť rýchlosť a potom už je potrebné len viesť kosačku tým správnym smerom. V značke kosačiek SABO je skĺbená mimoriadna kvalita, moderná technika a jednoduchá obsluha.

Kosačkou SABO môžete kosiť za každých podmienok. Špeciálny nôž a ventilátor vytvoria v skelete mohutné prúdenie vzduchu, ktoré postaví suchú aj mokrú trávu a posekanú ju cez turbokanál vysaje do zberného koša. Táto technológia umožňuje kosačke vysávať lístie a trávnik zostáva dokonale čistý. Táto technológia sa nazýva TurboStar.

Hliníkový skelet s 15 ročnou zárukou, kolieska uložené v ložiskách, výkonné a spoľahlivé motory, dokonalý zber vďaka systému TurboStar, ľahká manipulácia, variabilný pojazd, servis SABO a ešte mnoho ďaľších skvelých vlastností. Špičková kvalita, top prevedenie, a nespočetné množstvo spokojných zákazníkov, ktorý na SABO nedajú dopustiť. Toto všetko a ešte viac sú stroje od renomovaného, špičkového, Nemeckého výrobcu záhradnej techniky SABO.

*** KTO HĽADÁ KVALITU, TEN HĽADÁ SABO ***

PROFESIONÁLNE SO SABOM!

Z histórie firmy SABO

Prvými výrobkami pre záhradu boli profesionálne elektrické plotostrihy. V roku 1954 firma SABO vyrobila prvú profesionálnu kosačku. Postupom času firma vyvinula program pre privátnych užívateľov a začala s výrobou záhradných kosačiek. V roku 1971 bol vyvinutý SABOcar (žací traktor), a následne v 1973 začala firma s výrobou kosačiek s pohonom kolies. Od roku 1978 firma začala do svojich kosačiek montovať systém TurboStar, ktorý ma ako jediná patentovaný, a vďaka ktorému zvýšila využitie objemu zberných košov na 100%. Tento systém je jednou z hlavných predností kosačiek SABO aj v súčasnosti. V ďalšom období SABO začalo s výrobou  prevzdušňovačov  a drvičov záhradného odpadu ComStar. V roku 1991 sa firma SABO zlúčila s firmou John Deer. V nasledujúcich rokoch SABO vyvinulo kosačku s katalyzátorom a akumulátorovú kosačku. V nedávnej minulosti firma zahájila výrobu strojov s osadenými ekologickejšími motormi a profesionálnymi modelmi kosačiek s antivibračnými rukoväťami.

Filozofia firmy:

Hlavnou prioritou firmy SABO je prvotriedna kvalita vyrábaných strojov a ich predaj konečnému zákazníkovi prostredníctvom najlepších odborne kvalifikovaných predajcov. Firma SABO má svoju stálu predajnú stratégiu, ktorá je strašia už viac ako 40 rokov a je jednotná v celej Európe. Jednou z priorít firmy je vývoj a výroba ďalších strojov pre najrôznejšie účely. V neposlednom rade filozofie firmy je orientácia na zákazníka a s tým spojená výroba strojov a taktiež aj ochrana životného prostredia.

Spolupráca IBO a SABO

V roku 1997 po dosiahnutí najlepších výsledkov sa firma IBO stala výhradným exkluzívným dovozcom kosačiek značky SABO do Slovenskej republiky a od roku 2004 aj do Českej republiky. Firma IBO zabezpečuje predaj prostredníctvom odborne kvalifikovaných predajcov. Servis, aj pozáručný, ako i predaj náhradných dielov a príslušenstva do kosačiek SABO je samozrejmosťou.

SABO technológia1.Motory Briggs & Stratton, Kawasaki

2.Variabilný pohon kolies

3.Hliníkový skelet s 15 ročnou zárukou

4.Bronzové ložiská v kolečkách

5.Nôž z pružinovej ocele v klzných spojkách s automatickou brzdou

6.Elektrický štart

7.Variabilná rýchlosť pojazdu

8.Ergonomická a rýchlo-skladateľná rukoväť

9.Centrálne nastaviteľná výška kosenia

10.Textilný zberný kôš so signalizáciou naplnenia

11.TurboStar systém aj na zber lístia

Kosačky SABO pracujú vo vysokých otáčkach a v spolupráci s ostrými nožmi umožňujú hladký strih trávy, ktorý je rozhodujúcim faktorom pre silný, zelený a zdravý trávnik.

MULČOVANIE pomocou kosačiek SABO tiež nie je problém. Po zdemontovaní noža a ventilátora nasadíme mulčovacie nože a záslepku.

SABO zberný kôš má veľký vnútorný objem. Kôš je jednoduchým spôsobom upevnený a bez námahy sa dá vyprázdniť. Tkanina, z ktorej je kôš vyrobený zaručuje 100% využitie objemu koša a tiež vďaka jedinečnému systému Vás informuje o jeho naplnení. Pri skladovaní šetri miesto.

SABO kosačky štartujú ľahko a okamžite. Pre vyšší komfort sú vybavené elektroštartom. Stačí pohodlne otočiť kľúčikom a kosiť.

Pokiaľ hľadáte kosačku s ergonomickými prvkami a chcete aby bolo kosenie pre Vás zábavou kosačky SABO sú tou správnou voľbou.

Pohon kosačiek SABO Vám uľahčí prácu na svahoch a veľkých plochách. Stačí si len zvoliť rýchlosť a potom už je potrebné len viesť kosačku tým správnym smerom. S kosačkami SABO sa pre Vás kosenie stane záľubou a relaxom.

V značke kosačiek SABO je skĺbená mimoriadna kvalita, moderná technika a jednoduchá obsluha. Tieto vlastnosti Vám zabezpečia vynikajúce kosiace výsledky a nádherný trávnik, ktorý Vám budú Vaši známi závidieť.

Skelet kosačiek SABO je z hliníkovej liatiny, ktorý ju robí nezničiteľnou, pevnou, nehrdzavejúcou, odolnou voči mrazu, horúčave, trávnym kyselinám a benzínu. Firma SABO poskytuje na skelet hobby kosačiek 15 – ročnú záruku. Pri zelených – profi strojoch zosilnené vnútro skeletu oceľovým pásom.

SABO kosačky Vám mnohými komfortnými prvkami uľahčujú prácu v záhrade:

- ergonomická páka nastavenia výšky kosenia

- okamžitý štart kľúčikom

- samostatný pohon

- ľahkotlačiteľné kolesá na ložiskách

- pneumatiky so samočistiacim profilom

SABO kosačka zabezpečuje nielen Vašu ochranu, ale aj ochranu samotného stroja:

- bezpečnostný spínací oblúk

- automatická brzda noža

- ochranná klzná spojka, ktorá stlmí nárazy a údery noža

- kvalitné motory s dostatočným výkonom

Kosačkou SABO môžete kosiť za každých podmienok. Špeciálny nôž a ventilátor vytvoria v skelete mohutné prúdenie vzduchu, ktoré postaví suchú aj mokrú trávu a posekanú ju cez turbokanál vysaje do zberného koša. Táto technológia umožňuje kosačke vysávať lístie a trávnik zostáva dokonale čistý. Táto technológia sa nazýva TurboStar.

Prevzdušňovače SABO

Rotujúce nože prevzdušňovača SABO zbavia trávnik buriny a machu aj s koreňmi. Hĺbka rezu, ktorá je pri prevzdušňovaní veľmi dôležitá, sa dá podľa potreby veľmi jemne nastaviť.Pre krásny a zdravý trávnik samotné kosenie nepostačuje. Na trávniku vzniká plstenec z odumretých stebiel trávy, burina a mach. Táto plsť pôsobí ako špongia, ktorá v sebe zadržiava vodu a živiny potrebné pre rast trávy, ktoré sa nedostanú ku koreňom a tým tráva postupne hnedne a hrozí jej vyhynutie. Pomôžte svojmu trávniku a nenechajte ho udusiť sa. Prevzdušnovače SABO sú tým pravým pomocníkom do Vašej záhrady. Váš trávnik Vám bude vďačný a odmena v podobe hustého zeleného a zdravého trávnika nenechá na seba dlho čakať.

http://www.prevzdusnovanietravnikov.sk/

So značkou SABO kupujete kvalitu a stojíte vždy na tej pravej strane o čom svedčia aj referencie množstva spokojných zákazníkov. Spolupracujte s odborníkmi, ktorí Vám dodajú stroje s dlhoročnou životnosťou a dlhoročnou zárukou. Za zmienku stojí 15 – ročná záruka na hliníkový skelet kosačky.