Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii. OK
Tip na darček
Zľavy
Bazár
Galéria
Fotogaléria3D fotogalériaVideogaléria
Blog
Rady a tipy
Veľkoobchod
Quatro - jednoduchý nákup na splátky

Sme hrdým držiteľom certifikátu kvality ISO9001

Snapper


IBO s.r.o. je exkluzívnym dovozcom strojov značky SNAPPER pre Slovenskú republiku

SNAPPER je americká spoločnosť, ktorá je lídrom na trhu zaoberajúcim sa uľahčením práce v záhradníctve a komunálnej sfére. Dnes ponúka jeden z najširších sortimentov záhradnej a komunálnej techniky. Záhradné traktory a pojazdné kosačky sa vyznačujú ľahkým ovládaním, aerodynamickým dizajnom a jednoduchou konvertibilitou 3 v 1, z bočného vyhadzovania na zadné vyhadzovanie, zberanie do koša alebo mulčovanie. 

CHARAKTERISTIKA SNAPPER

Investíciou do výrobku SNAPPER získate produkt, ktorý vám bude roky spoľahlivo slúžiť. Zároveň budete mať predajcu, ktorý vám poskytne následný servis a podporu počas životnosti výrobku. SNAPPER vyrába jedny z najspoľahlivejších kosačiek už viac ako 60 rokov. Na výrobu kosačiek sa používajú špičkové materiály ako veľmi pevná oceľ určená pre veľké zaťaženie a spoľahlivé motory.

Kosačky sa ľahko štartujú, ľahko ovládajú a ľahko menia z bočného vyhadzovania na zadné vyhadzovanie, zberanie do koša alebo mulčovanie. Údržba je minimálna.

SNAPPER HI-VAC zberač - Kombinuje valcový dizajn, nachádzajúci sa pod krytom, s vysoko výkonným vyhadzovaním na vytvorenie účinného podtlaku potrebného na zberanie pokosenej trávy.